Didžiausia personalo konferencija Lietuvoje išplečia ribas ir pristato naują HR PRO dieną Vilniuje
Apie HR ateitį ir naujausias tendencijas, Agile HR, interaktyvūs pranešimai apie darbuotojų paiešką ir talentų vadybą, apie HR iššūkius skaitmeniniame amžiuje, motyvuojančią lyderystę ir įsitraukusius darbuotojus, apie organizacijos vertybes kaip neišsenkamą pajamų šaltinį, naujausios psichologijos, vadybos ir neuromokslo įžvalgos žmogiškųjų išteklių vadybai.
Žmogiškųjų išteklių vadybos lyderiai vienoje vietoje!
Daugiau nei 20 lyderių su savo ryškiausiomis mintimis, idėjomis ir svarbiausiomis įžvalgomis.
DIENOS PRANEŠĖJAI | PROGRAMA
NUDGING ORGANIZACIJOJE: KAS MOTYVUOJA DARBUOTOJUS TUOMET, KAI JAU ESI TIKRAS, KAD NIEKAS NEMOTYVUOJA?
Dr. phil. ROBERTS KILIS (Kembridžo Universitetas) | Antropologijos profesorius, verslo konsultantas, autorius
Nėra abejonių, kad darbuotojų motyvacija ir įsitraukimas – yra vienas reikšmingiausių faktorių siekiant įmonės rezultatų. Tačiau, didesni atlyginimai ar patrauklesnės „bonusų” sistemos, karjeros perspektyvos ar… viskas dažnai supanašėja. Ar būtų naudinga pažiūrėti naujai į darbuotojų motyvaciją? Ne, ne dar viena motyvacijos sistema. Būdas ir gairės, kaip sukurti organizaijos „architektūrą”, kurioje norimas darbuotojų elgesys, aukšta motyvacija ir įsitraukimas yra šios „architektūros” rezultatas… ir be papildomų finansinių motyvatorių jiems.
DIGITALIZING HR: KITOKIE PERSONALO IŠŠŪKIAI SKAITMENINIAME PASAULYJE IR KAIP PRISIJAUKINTI TECHNOLOGIJAS?
JAN HAINES | HR FACTORY
Apie technologines tendencijas, kurios visiškai pakeis mums pažįstamą HR pasaulį, personalo pritraukimą ir talentų vadybą ateinančių, penkerių dešimties, metų horizonte. Kaip ir kokias technologijas pradėti naudoti jau dabar ir kaip ruoštis technologiniam HR progresui ateity… ir DĖMESIO, jei nepasikeisime mes, pakeis mus.
THE FUTURE OF HR. SVEIKI ATVYKĘ Į NAUJĄ HR PASAULĮ: BESIKEIČIANTIS DARBUOTOJAS, DARBO POBŪDIS IR DARBO VIETA
BOB MORTON | EAPM Europos Personalo Valdymo Asociacijos prezidentas
Tai ne tik pranešimas apie tai, kaip pasikeis HR pasaulis ateity. Tai pranešimas, kuris leis labiau suprasti besikeičiantį verslo kontekstą ir savo reikšmę jame, kuriant efektyvią organizaciją. „Neabejotinai turime peržiūrėti savo žmogiškųjų išteklių praktikas, kurios labai archaiškos ir aktyviai stoti kurti naujus vadybos modelius, ugdyti kitas kompetencijas ir kitą požiūrį: IŠ NAUJO SUKURTI HR PROFESIJĄ ATEIČIAI.”
AGILE HR: JEI MANOTE, KAD JŪSŲ ORGANIZACIJOJE VYKSTA DAUG POKYČIŲ, PATIKĖKITE, DAR TIKRAI NEŽINOME, KĄ REIŠKIA „DAUG POKYČIŲ”…
EVEN BOLSTAD | HR Norge direktorius
Ilgą laiką svarbiausios personalo vadovų ar ištisų skyrių užduotys buvo – diegti personalo valdymo įmonėje standartus ir procedūras, prižiūrėti jų įgyvendinimą, randant papildomus talentus ir juos palaikant ugdymo programomis. Deja, šie geri seni laikai baigėsi. Turint begalinę klientų poreikių ir rinkos dinamiką, iš to kylančią organizacijų dinamiką, žmogiškųjų išteklių profesionalo užduotis organizacijoje lieka tik viena – paruošti visą organizaciją, o ne atskirus jos žmones, priimti naują informaciją, inovuoti ir bendradarbiauti kuriant naują rinkai… beje, visa tai padaryti gerokai greičiau nei konkurentai. Šis pranešimas apie tai, kaip tapti tokiu personalo vadovu…
AR TURIM TIKRŲ LYDERIŲ? TIKRŲ LYDERIŲ – PERSONALO VADOVŲ?
VLADAS KORSAKOVAS | SPORTLAND vadovas
AR YRA ČIA TIKRŲ LYDERIŲ? Šiandien, kai verslo pasaulis (ir ne tik jis!) dramatiškai perpaišomas, talentų pritraukimas į organizaciją tampa didžiuliu iššūkiu, o konkurencija dėl jų darbo rinkoje nuolat intensyvėja, šis klausimas neišvengiamai reikalauja dar daugiau dėmesio ir kitokių požiūrio kampų.
Vladas Korsakovas, “Sportland” vadovas apie tikruosius iššūkius personalo vadovams ir rolę, kurią šiandien organizacijose turi prisiimti visi personalo vadovai!
ĮSIVAIZDUOKIT: VISI NORI SU JUMIS DIRBTI! KODĖL? PAGRINDINIS TOBULO DARBUOTOJŲ ĮSITRAUKIMO INGREDIENTAS
INDRĖ BARTULYTĖ UŽUPĖ |SKANDINAVISKA ENSKLIDA BANKEN HR vadovė (Liuksemburgas)
MARTYNAS KERŠANSKAS | SEB banko Lietuvoje HR vadovas
TEO LT IR OMNITEL – VIENA ĮMONĖ. KOKIE PERSONALO IŠŠŪKIAI IR JŲ SPRENDIMO BŪDAI ŠIAME KELY. PAMOKOS IŠ PRAKTIKOS!
RAMŪNAS BAGDONAS | TEO LT Žmogiškųjų išteklių vadovas, PVPA valdybos narys
Turbūt nėra tokio žmogaus, kuris bent viena ausim negirdėjo apie TEO LT ir OMNITEL susijungimą. Tačiau, didžioji dalis mūsų tikrai negirdėjo, kaip atodo šis pokytis iš vidaus, su kokiais iššūkiais susiduria besijungiančios organizacijos, kokias pamokas išmoko už šių organizacijų žmonių „santuokos” vairo stovintis personalo vadovas Ramūnas Bagdonas. Galbūt jūsų įmonė ir neplanuoja susijungimo, tačiau, šis pranešimas bus naudingas visiems, norintiems giliau pažvelgti į tai, kas slypi už žodžio „motyvacija”, kas padeda žmonėms iš kokurentų tapti bendradarbiais ir kas padeda siekti tikslo išvien?
LENGVŲ POKYČIŲ IR SPARTAUS AUGIMO LINK: MAKSIMALŪS PASIEKIMAI MINIMALIOMIS PASTANGOMIS
Dr. VIRGINIJUS KUNDROTAS | ADIZES GRADUATE SCHOOL dekanas
Dažnai organizacijų pasaulyje pokyčiai matomi kaip sudėtingas procesas: sunkus darbas, daug pastangų, vadovybės palaikymas, ir begalė priežiūros, kad pokytis vyktų kaip suplanuota. Na, bent jau taip buvo ilgą laiką manoma, kol… Ar nustebtumėte sužinojus, kad ADIZES požiūris į pokyčius ir vystymąsi sparčiai populiarėja ir įgauna vis didesnį pagreitį verslo ir organizacijų vystymo pasaulyje? Kas yra už ADIZES metodologijos ir kaip organizacijos pokyčius galite paversti maloniu ir įtraukiančiu procesu visiems?
BEVEIK NEĮTIKĖTINA, KIEK ĮMONĖS PELNO GLŪDI ORGANIZACIJOS VERTYBĖSE
PETRAS MASIULIS | TELE2 direktorius Baltijos šalims
Yra organizacijų, kurioms organizacijos vertybės ir jos kultūra tėra šūkiai ant sienos; kai kurie šiuos dalykus užmiršę visiškai; kiti gi, skiria didžiulį dėmesį ir begalinį rūpestį organizacijos vertybių puoselėjimui. Ir ne veltui… „Neįtikėtina, kiek daug įmonės pajamų ir pelno yra organizacijos vertybėse ir kultūroje”, – sako Petras Masiulis, TELE2 direktorius Baltijos šalims.
MINDFULNESS – ORGANIZACIJOS EFEKTYVUMO PAGRINDAS
PAULIUS AVIŽINIS |OVC Consulting partneris, konsultantas, PVPA valdybos narys
Jau kuris laikas Amerikos Psichologų Asociacija (APA) vieną po kito atskleidžia tyrimus, akivaizdžiai įrodančius mindfulness naudą organizacijoms; Huffington Post teigia, kad tai yra „organizacijos efektyvumo pagrindas”. „Aš manau, kad bet kuri organizacija, norinti išgyventi konkurencinėje aplinkoje, augti nuolatos besikeičiančiame, įtampos pilname ir be galo kompleksiškame verslo pasaulyje turi aiškiai suprasti, kiek daug organizacijos produktyvumo gali sukurti mindfulness iniciatyvos.”
KAIP „PERSONALIŠKUS” ŽODŽIUS PAVERČIAU ĮMONĖS REALYBE?
ŽIULJENAS GALECKAS | REMAX vadovas
„Buvau personalo konferencijoje, kurioje buvo daug kalbama apie darbdavio įvaizdžio kūrimą (angl., employer branding), kuris palengvina talentų pritraukimą į organizaciją. Kai paprašiau parodyti gerų pavyzdžių, supratau, kad tas įvaizdžio kūrimas daugiau kalbose nei realiuose darbuose. Tuomet ir pasakiau sau, jog reikia imti ir padaryti!” Šiandien REMAX veikia HR internetinė platforma, kuri pati generuoja naujų darbuotojų pritraukimą (beje, duomenų bazėje šiandien yra daugiau nei 50.000 kvalifikacijos testą praėjusių kandidatų), pati juos įvertina ir sureitinguoja, ir net pati paskiria interviu susitikimus su geriausiais kandidatais… Kaip tai veikia praktikoje ir kaip Žiuljenui pavyko žodžius paversti realybe?
TAI DARBUOTOJŲ YRA AR NE? APIE BESIKEIČIANTĮ DARBO RINKOS PAVEIKSLĄ IR NAUJŲ DARBUOTOJŲ PAIEŠKĄ
ANDRIUS FRANCAS | ALLIANCE FOR RECRUITMENT partneris
Statistikos departamentas skelbia bedarbystę, o daugelis ieško geresnio darbo. Tačiau, tuo pačiu metu darbdaviai vienbalsiai šaukia, kad vis sunkiau ir sunkiau surasti žmones, ir ne tik paklausių profesijų, bet ir paprastų darbininkų. Kas vyksta su darbo rinka, kaip ji keičiasi ir ką žada? Maža to, kur ir kaip ieškosime naujų darbuotojų rytoj?
NEUROMOKSLAI APIE VEIKSMINGĄ MĄSTYMĄ IR JO ĮTAKĄ EFEKTYVUMUI DARBO APLINKOJE
Dr. doc. KĘSTUTIS SKAUMINAS | LSMU Neuromokslų instituto vyresnysis mokslo darbuotojas, gydytojas neurochirurgas
Praktinis neuromokslų žinių pritaikymas, lyderystę paverčiant „neurolyderyste“ – taip keičiami smegenų „žemėlapiai“, pasiekiamas kitoks mąstymas, priimami įžvalgesni sprendimai. Kaip išmokti mikroskopinius smegenų funkcionavimo pokyčius, lemiančius veiksmingą mąstymą, paversti didžiuliais pokyčiais kasdieninėje veikloje? Neuromokslinis požiūris į tai, nuo ko priklauso mūsų rezultatai, kada mąstome veiksmingiausiai ir kodėl tai svarbu žmogiškųjų išteklių specialistams.
ŽMONIŲ VALDYMO ATEITIS – NEMATOMI CHAMELEONAI
INGRIDA ELIJOŠIŪTĖ | “people 2 business”, verslo patarėja/ nepriklausoma valdybos narė
ateities žmonių valdymas: nuolat kintančios rolės ir lūkesčiai; nematomas, tačiau, jei teisingai daromas, generuoja 2–gubai didesnes pajamas per žmogų!
STORYTELLING’AS – PAPRASTAI
SAKALAS UŽDAVINYS | Teatro, kino ir TV aktorius, režisierius, LMTA lektorius, GoodPeople.lt asocijuotas konsultantas
DR. MANTAS TVARIJONAVIČIUS | Vadovavimo konsultantas (EuroPsy), PVPA valdybos narys, VU Verslo mokyklos lektorius, GoodPeople.lt bendraįkūrėjas
Papasakota gera istorija padeda parduoti, įtikinti, formuoti įvaizdį. Visi pasakojame istorijas, bet ne visos istorijos yra įtaigios. Kokie yra pagrindiniai įtaigios istorijos – storytelling’o – principai, dėl kurių vienas istorijas iškart pamirštame, o kitas – atsimename ilgus metus? Kaip šiuos paprastus principus pritaikyti praktinėse jūsų situacijose? Sakalas ir Mantas dalinsis savo patirtimi ir įžvalgomis, o jūs rasite idėjų, kaip stiprinti įtaigumą jums aktualiose situacijose.
MOTERŲ LYDERYSTĖ IR KLUBAI
Dr. ARVYDAS BŪTA, Grand Partners vyr. konsultantas, ISM Executive School konsultantas–ekspertas
Nepaisant to, kad lyderiai daro didžiausias įtakas kitiems bendraudami su jais, neretai jie patys būna pasmerkti vienatvei. Jie atsakingi ir rūpinasi viskuo: rezultatais, organizacijomis, procesais, verslo valdymu, pokyčiais, žmonėmis etc. Moterys lyderės – dar ir šeima, vaikais, namų ūkiu, kt. O kam rūpi jos? Keletas paprastų, lengvų idėjų, kaip pasirūpinti savimi, savo vidiniais resursais.
PENKIESE VIENA KRYPTIMI.180 dienų šeimos kelionė po Pietryčių Aziją arba vaikščiojimas nekomforto zonos lynu žongliruojant trimis vaikais.
IEVA ŠLIŽIENĖ, DOOR Training & Consulting konsultantė
Kaip gimė idėja arba kur gali nuvesti gerai užduotas klausimas. Tai buvo pietūs su drauge. Laukiausi savo trečio vaiko. Skundžiausi rutina kasdienybėje ir ji manęs užklausė: ką gali padaryti, kad įkvėpimas grįžtų? Atsakymas mane pačią nustebino: reikia iškeliauti!
JEIGU MAŽIAU VADOVAVIMO, TAI KO TADA DAUGIAU?
SOLVEIGA GRUDIENĖ, PVPA valdybos narė, PRIMUM ESSE direktorė
Organizacijos be vadovo, savivaldžios komandos… Skambūs pavadinimai ar kitoks veikimo būdas? Ar tai visada sprendimas? Kaip tai veikia? Koks tame personalo vadovo vaidmuo?
RAGNAR SASS | PIPEDRIVE bendraįkūrėjas
UGNIUS SAVICKAS
ĮKVEPIANČIŲ PRANEŠIMŲ DIENA!
Drąsios mintys, naujos idėjos ir dar daugiau impulso HR profesionalui!
KONFERENCIJOS VIETA
RADISSON BLU HOTEL LIETUVA
Konstitucijos pr. 20, LT – 09308 Vilnius
Radisson BLU Lietuva
HR PRO Vilnius 2016
APIE HR ATEITĮ IR NAUJAUSIAS TENDENCIJAS PERSONALO PASAULYJE, AGILE HR, PRAKTINIŲ ATVEJŲ ANALIZĖ, INTERAKTYVIOS DISKUSIJOS APIE DARBUOTOJŲ PAIEŠKĄ IR TALENTŲ VADYBĄ, APIE HR IŠŠŪKIUS SKAITMENINIAME AMŽIUJE, MOTYVUOJANČIĄ LYDERYSTĘ IR ĮSITRAUKUSIUS DARBUOTOJUS, APIE ORGANIZACIJOS VERTYBES IR KULTŪRĄ KAIP NEIŠSENKAMĄ PAJAMŲ ŠALTINĮ, O TAIP PAT NAUJAUSIOS PSICHOLOGIJOS, VADYBOS IR NEUROMOKSLO ĮŽVALGOS ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ VADYBAI.